Zmiany klimatyczne nie czekają

A świat dąży do bardziej zrównoważonego i ekologicznego systemu transportowego. Instytucje rządowe, konsumenci i firmy pracują nad wprowadzaniem “zielonych” rozwiązań. Nie zostawaj w tyle i zadbaj o planetę już dziś. 

AZAGO to firma, która ma na celu przyspieszenie eko-mobilności w Polsce poprzez import i dystrybucję najlepszych skuterów elektrycznych na rynku. Dołącz do nas i stań się częścią transportowej rewolucji w Polsce.

Nasze skutery zapobiegają zanieczyszczeniu, oszczędzają ponad 30% na paliwie i konserwacji, ograniczają hałas w miastach i pozwalają swobodnie się przemieszczać w centrach miast. 

Podejmij właściwą decyzję i skontaktuj się z nami.

Oferty dopasowane do potrzeb rynku

Jesteśmy przygotowani do współpracy z:

  • firmami kurierskimi,
  • firmami gastronomicznymi,
  • właścicielami pensjonatów i pól golfowych,
  • przedsiębiorcami poszukującymi nowoczesnych i ekologicznych środków transportu.

Konsumenci coraz mocniej zwracają uwagę na to, czy firmy wprowadzają “zielone rozwiązania”. Odpowiedź na potrzeby społeczeństwa to kolejny sposób zdobycia przewagi nad konkurencją.

Solidny wybór

Bądź elastyczny i wyprzedź innych. Skorzystaj z rozwiązań oferowanych przez Silence i usprawnij swój biznes. Razem z nami możesz pomóc zredukować emisję zanieczyszczeń w polskim przemyśle, budująć wizerunek proekologicznej, dojrzałej i świadomej społecznie firmy.

Eksploatacja naszych skuterów to aż 30% oszczędności na paliwie i konserwacji. To też ograniczenie hałasu w mieście, co poprawia komfort psychiczny pracowników, a przy okazji wzmacnia wizerunek firmy dbającej o otoczenie i społeczeństwo.

Zaprezentuj się jako nowoczesny brand śmiało odpowiadający na potrzeby społeczne i zainwestuj w rozwiązania kreowane przez Silence.

Nasze skutery elektryczne znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność i elastyczność. Twoi pracownicy muszą dotrzeć do klienta na terenie dużego lub średniego miasta? W takim razie elektryczny skuter usprawni twoją logistykę. Coraz częstsze korki nie będą problemem, a ty dotrzesz do klienta szybciej i skuteczniej niż inni.

Elektryczne skutery na śląsku

Twój biznes działa na terenie województwa śląskiego? W takim razie jesteśmy w stanie zaoferować ci pełne wsparcie serwisowe i pogwarancyjne. Teren aglomeracji śląskiej to przestrzeń, w której skutery elektryczne są w stanie pokazać pełnię swoich możliwości. Duża urbanizacja sprawia, że skutery Silence sprawdzają się jako znakomita alternatywa dla samochodów. Silence to:

  • niższe koszty eksploatacji,
  • korzyści wizerunkowe,
  • mniejsza emisja zanieczyszczeń,
  • usprawnienie mobilności.

Nie jesteś pewien, czy znajdziesz zastosowanie dla naszych skuterów? Zadzwoń do nas, a my pomożemy ci sprawdzić, na ile Silence to rozwiązanie dla twojej firmy. Do tej pory eko-skutery chętnie stosowane są przez kurierów, klientów indywidualnych, pocztę, dostawców czy policję (w Hiszpanii i Portugalii).

Podejmij ekologiczną decyzję i skontaktuj się z nami.

Kontakt

Skuter elektryczny Silence
S01

Skuter elektryczny Silence
S02 HS

Skuter elektryczny Silence
S02 LS

Skuter elektryczny Silence
S03