Skuter przyszłości – dostępny już dziś

Akumulator
dający pewność

Litowo-jonowy akumulator z dwuletnią gwarancją wytrzymuje ekstremalne temperatury od -20°C do 55°C.

Wygodne
ładowanie

Opatentowany system „fast&easy” mobilnego akumulatora na kółkach daje swobodę. Nie musisz martwić się o dostarczenie energii: akumulator naładujesz z gniazdka zarówno w skuterze jak i po jego wyciągnięciu. Możesz też wykorzystać akumulator jako źródło energii dla laptopa i innych urządzeń.

Zawsze
na bieżąco

Prosta aplikacja Silence pozwoli ci zlokalizować skuter, sprawdzić stan zasilania i uruchomić skuter zdalnie, dzięki czemu możesz dzielić się skuterem z kim chcesz. Bez kluczyka, przy użyciu kodu dostępu.

Historia marki Silence

Marka Silence została założona w 2012 roku przez Carlosa Sotelo, motocyklistę, wielokrotnego uczestnika rajdu Paryż-Dakar. Silence od kilku lat jest liderem w branży pojazdów elektrycznych w Hiszpanii, wyprzedzając inne marki pod względem sprzedaży.

Krok w przyszłość

Obecnie firma  wchodzi na rynek europejski gdzie zamierza osiągnąć równie dobrą pozycję. Silence skupia się na  rozwoju i propagowaniu idei oferowania najwyższej jakości życia z dużym komfortem w pracy oraz miast wolnych od hałasu i zanieczyszczeń. Dzięki Silence S01 i nowemu S02LS, które wyróżniają się innowacyjną technologią (łączność ze skuterem przez aplikację itp.) oraz bardzo nowoczesnym wyglądem, Silence wkracza teraz na rynek dla osób indywidualnych.

Obecnie ponad 10 000 skuterów Silence jest każdego dnia używanych przez pocztę, policję, dostawców, wypożyczalnie czasowe oraz indywidualnych użytkowników. 

AZAGO 

Dostarczymy Ci pojazd dostosowany do Twoich potrzeb.

Spółka jest  niezależnym dealerem skuterów elektrycznych Silence. Firma dba o to, by dostarczać i serwisować polskie skutery elektryczne na śląsku. Wykorzystując ogromny potencjał rozwiązań oferowanych przez Silence, pomagamy wprowadzać eko-mobilność w naszym kraju. Z przyjemnością dostarczymy “zielone” rozwiązania transportowe do twojej firmy.

Skontaktuj się z nami i poznaj potencjał skuterów elektrycznych.

Skuter elektryczny Silence
S01

Skuter elektryczny Silence
S02 HS

Skuter elektryczny Silence
S02 LS

Skuter elektryczny Silence
S03